Firmamı Neden Sahiplenmeliyim


İşletmeniz ile ilgili en doğru bilgi ve kelimelerle Karaman Şehir Rehberine kaydolun arayanlar önce sizi bulsun, Karaman Şehir Rehberi müşterilerin sizi her zaman ve her yerde bulmalarına yardımcı olur. Böylece işiniz büyür, müşteriler ve kazancınız artar.

Türkiye’nin en büyük online Şehir rehberinde siz de ücretsiz yayınlanabilir, kayıtlı iletişim, ürün/hizmet bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

ŞEHİR REHBERİ NEDİR?

Şehir rehberleri, kapasitesi ister küçük isterse büyük olsun bütün firmaların listelendiği ve faaliyet alanlarına ve il ve ilçe hatta mahalle gibi konumlarına göre kategorize edildiği internet ortamında potansiyel müşterilere ulaşım kolaylaştıran mecralardır. Firmalar birçok alanda faaliyet gösterebilir ve ürün/hizmetlerini olabildiğince fazla müşterilere ulaştırmak ister. Bu durumda firmalar özellikle internet ortamında isimlerini duyurabilecek ürün ve hizmetlerini tanıtacak şehir rehber sitelerine kayıt olurlar.

Şehir rehber siteleri bölgelere göre de faaliyet göstermektedir. Bunlara örnek verecek olursak en geneli itibari ile Karaman Şehir Rehberi diyebiliriz. Bu faaliyet bölgelerini daraltacak olursak “Ermenek Şehir Rehberi, Ayrancı Şehir Rehberi, Kazımkarabekir Şehir Rehberi, Başyayla Şehir Rehberi, Sarıveliler Şehir Rehberi, Akçaşehir Şehir Rehberi, Sudurağı Şehir Rehberi, Yollarbaşı Şehir Rehberi, Güneyyurt Şehir Rehberi, Kazancı Şehir Rehberi” gibi düşünebiliriz Karaman Şehir Rehberi olarak hepsini tek çatı altında birleştirmekteyiz. Eğer hali hazırda bir işletmeniz varsa ve hizmet ve üretim alanlarında iseniz müşterileriniz size ulaşmak için birçok yol arayacaktır. Burada önemli olan arz ve talep dengesi doğru orantıda birleştirmek ve üreten ile tüketeni buluşturmak olacaktır.

KARAMAN ŞEHİR REHBERİNİ NEDEN KULLANMALISINIZ?

Karaman Şehir Rehberi, hizmet veya ürün sunan firmaları istenilen hedef kitleleri ile daha hızlı şekilde buluşturmaktadır. Günümüzde teknolojinin hızla gelişmesi ile tüketiciler istedikleri ürünü dışarıda aramak yerine teknolojiyi kullanarak arama işlemini gerçekleştirmektedirler. Ne aradığını bilen yani bilinçli tüketiciler ise lokasyon (konum) odaklı ürün veya hizmeti arama motorlarına aratmaya bile başladılar. Karaman Şehir Rehberinin önemi her geçen gün artmakta ve kayıt olan firmaların sayısı yükselmektedir. Bu durumda Karaman Şehir Rehberine kayıt olan firmalar diğerlerine oranla daha çok başarı sağlamaktadır. Doğru ürün ve hizmeti doğru müşterilerle buluşturmanız büyümenizle paralel oranda aynı şekilde artacaktır.

KARAMAN ŞEHİR REHBERİNİN FARKI

Klasik yapıdaki şehir rehber siteleri sadece adres, telefon numarası gibi veya web sitesi linki bulunuyorken Karaman Şehir Rehberi farklı bir alt yapıya sahiptir ve sürekli işletmelerin ihtiyaçlarına göre değişmekte ve geliştirilmektedir. Klasik şehir rehberi siteleri sadece bölgesel veya sadece hizmet kategorisi bazında çalışırken Karaman Şehir Rehberi hem bölgesel olarak ilçe mahalle hem de ana ve alt meslek kategorilerine kadar size firma bilgisine ulaşmanızı veya işletmenizi bu şekilde sunmanıza olanak sağlar. Karaman Şehir Rehberi üzerinden Karaman’ın en büyük ilçesinden en küçük mahallesinde faaliyet gösteren işletmesine kadar hepsine ulaşmanız mümkündür.

TÜKETİCİLER İÇİN

Firma referansları, hizmet veya ürün hakkında bilgi ve fotoğraf, işletme hakkında yapılmış değerlendirme/yorum, işletmelerin sunduğu fırsatlar, işletme haberleri, müşteri şikâyetleri gibi birçok seçenekleri bulundurmaktadır. Bir işletmenin ve kurumun büyümesindeki en önemli etken doğru pazarlama stratejisi ve yayılma politikasıdır. Karaman Şehir Rehberinin önemi burada etkisini göstermektedir. Milyonlarca ziyaretçisi olan Karaman Şehir Rehberinde yer almak işletmenizin internet mecrasında hedefinize olan etkisini kısa sürede göstererek daha kolay erişilmesi ve yayılmasını sağlayacaktır. Karaman Şehir Rehberine kayıt olan bir işletmenin kurumsallığı artmaktadır. Tüketici veya potansiyel müşteri Karaman Şehir Rehberi ile Firma/İşletme hakkında daha detaylı bilgi edinmekte ve buda güven sağlamaktadır.

SEO OPTİMİZASYONU

Şirketlerin genel olarak bir web sitesi bulunmakta ve arama motorunda ilk sayfada çıkıyorsa, şehir rehberine kayıtlı olduğu için de rakip şirketlere nazaran ilk sayfada iki veya daha fazla sayfasını ön plana çıkartır. Karaman Şehir Rehberi firmanın kendisine özel profil sayfasında istediği içeriği paylaşabilmektedir. Karaman Şehir Rehberinde üyelik süresi içerisinde işletme, istediği an içerik değiştirme hakkına sahiptir. Ermenek’te temizlik işi yapan bir şirketsiniz ve Karaman Şehir Rehberi sitesine kayıt oldunuz. Ürünü bilgilerinizi, adres ve diğer iletişim bilgilerinizi, işletmeniz hakkında bir yazı ve uygun etiketleri kullandınız. Yaptığınız kayıtlardan sonra “Ermenek temizlik şirketi” aratıldığında arama motorlarında artık sizin işletmeniz Karaman Şehir Rehberi sayfasının sonuçları arasında çıktığını göreceksiniz. Kendi internet sayfanız için de SEO açısından önemli olmakla birlikte anahtar kelimeleriniz için linkte satın alabilirsiniz.

FİRMANIZIN REKLAMI

Karaman Şehir Rehberi sitesinin aynı zamanda binlerce firmanın ve verdikleri hizmetin reklamını yapmasından kaynaklı yoğun internet trafiği bulunmaktadır. Bu sitede bulunan kullanıcılar firmanızı bulması çok daha kısa sürmektedir. Karaman Şehir Rehberi sitesi, kullanım amaçlarınıza bağlı olarak ücretli ve ücretsiz bölümlerden oluşmaktadır. Ücretli olan hizmetlere kayıt bedeli olarak cüzi ücretler ödenerek kullanıma açılmaktadır. Yeni yerleri keşfetme duygusunu arttıran, hayat standartınızı yüksek seviyeye taşımak Karaman Şehir Rehberi, aradığınız ürün ve hizmeti tek çatı altında toplayarak, işletmecilere sosyal medya hesaplarına hızlı kaynaktan ulaşmanıza yardımcı olur. Fotoğraf ve video yükleyerek pazarladığınız ürün veya hizmeti tanıtmanıza kolaylık sağlar. Bu sayede de hem bütçenize hem de beklentinize uygun hizmet sağlarsınız.